Kőkorallokkal bukott le a repülőtéren

Nyolcvan kőkorallt találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei a budapesti Liszt Ferenc repülőtéren egy román állampolgár csomagjában.

WL
2013. 02. 24. 8:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Suller György Attila vám- és jövedéki szóvivő közleménye szerint a román állampolgár Amszterdamon keresztül Nairobiból érkezett a repülőtérre.

A virágállatok behozatalához Magyarországra engedély szükséges, mivel a kőkorall szerepel a Természetvédelmi Világszövetség vörös listáján a súlyosan veszélyeztetett állatfajok között.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.