Nyolc betörés volt a számlájukon

Vádemelést javasol a rendőrség két betörő ellen, aki veszprémi és környékbeli házakból több millió forintnyi értéket zsákmányolt.

BL
2013. 03. 24. 12:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A két középkorú férfi tavaly áprilisban és májusban nyolc veszprémi és városkörnyéki lakásba jutott be az ajtó, illetve az ablakkeret megfúrásával. Egy bándi család otthonából egy lemezkazettában közel hétmillió forintot tulajdonítottak el.

Szintén nagy összegű, körülbelül kétmillió forintos kárt okoztak akkor is, amikor tavaly májusban és júniusban egy Veszprém-Kádártán lévő telephelyről ipari állványzatot loptak el. A gyanú szerint a nyolc betöréses lopást egy 40 éves hajmáskéri lakos követte el 37 éves társa segítségével – áll a közleményben.

A betörők ügyét a Veszprémi Rendőrkapitányság vádemelési javaslattal továbbította az ügyészségre.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.