A Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese elmondta: egy veszprémi lakásból riasztották a tűzoltókat, mert az ott lakóknak napok óta fájt a fejük. A szakemberek szén-monoxidot mértek a lakásban, és kiderült, hogy a vegyes tüzelésű kazán szabálytalanul van bekötve, ez okozza a gondot. A helyszínről egy gyereket vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés miatt.
Szén-monoxid-mérgezést szenvedett egy gyerek
Egy gyermek szén-monoxid-mérgezést szenvedett szerdán Veszprémben, szabálytalanul bekötött kazán miatt – tudatta a katasztrófavédelmi igazgatóság és a mentőszolgálat.
2013. 04. 03. 19:47
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!