Egy házaspár kényszerítette prostitúcióra

Fogva tartott és prostitúcióra kényszerített egy 21 éves nőt egy budapesti házaspár – közölte honlapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szombaton.

2013. 05. 11. 20:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 30 éves T. István 19 éves feleségével idén áprilisban és májusban az általuk fenntartott fővárosi lakásokban fogva tartottak és prostitúcióra kényszerítettek egy fiatal nőt. A sértett ezzel a tevékenységével egy hónap alatt több mint félmillió forintot keresett – írta közleményében a BRFK.

Az elkövetőket V. kerületi tartózkodási helyükön fogták el csütörtökön a rendőrök. Az eljárás során megállapították, hogy a férfi ellen hat, felesége ellen pedig két elfogatóparancs volt érvényben. A férfit őrizetbe vették, feleségét szabadlábon hagyták, de mindkettejük ellen kerítés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárás folyik. A férj esetében a BRFK előterjesztést tett előzetes az letartóztatás indítványozására is.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.