Elfogták a menekülő cigicsempészt

Hiába menekült elszántan, a határrendészek hamar elfogták a 23 éves elkövetőt, akinek az autója tele volt zárjegy nélküli dohánytermékekkel.

csitK
2013. 06. 25. 16:28
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Zákány Ágnes elmondta: a kölcsei határrendészeti kirendeltség motoros járőrei hétfőn Nagyszekeres és Nemesborzova között állítottak meg igazoltatásra egy személygépkocsit; vezetője az intézkedés előtt hirtelen kiszállt a járműből és elfutott.

A határrendészek hamar elfogták a 23 éves kispaládi lakost. Kocsija utasterében nagy mennyiségű zárjegy nélküli csempészett cigarettát találtak. A férfit és a lefoglalt, ötmillió forint értékű cigarettát a határrendészek átadták az ügyben illetékes Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.