Zákány Ágnes elmondta: a mentőben szállított beteg nem sérült meg. A baleset Nyíregyháza-Oros és Napkor között történt. A helyszíni szemle idejére lezárták az érintett útszakaszt. A baleset helyszínét Sényő és Nagykálló felé kerülhetik el a közlekedők. Az útzár várhatóan 11 óráig tart.
Mentő csapódott a teherautóba
Megkülönböztető jelzéssel közlekedő mentőautó ütközött össze egy teherautóval a 41-es úton Nyíregyháza közelében péntek délelőtt, a balesetben a mentő sofőrje sérült meg.
2013. 06. 07. 7:52
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!