Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának ügyeletese elmondta, hogy az első információk szerint a gyalogátkelőhelyhez érkező autó megállt, de a mögötte haladó autó belerohant, és így végül elgázolta a gyalogost. A rendőrség tájékoztatása szerint a gyalogos és a második autó sofőrje is megsérült. Az Országos Mentőszolgálat ügyeletese az MTI-nek azt mondta, hogy a helyszínről egy 38 éves nőt szállítottak kórházba.
A zebrán gázolták el a gyalogost
Megsérült egy gyalogos, akit a zebrán gázoltak el szerda délután Budapesten, a XI. kerületi Budaörsi úton – közölte a rendőrség.
2013. 07. 31. 15:48
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!