Bozótvágóval fenyegette a nőt, mert nem kért az italból

Bozótvágó késsel fenyegetett egy nőt az utcán egy 58 éves helyi férfi Kazáron; a férfit elfogták és garázdaság miatt indítottak ellene eljárást.

WA
2013. 07. 12. 15:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Dankóné Nagy Éva elmondta: csütörtökön késő este arról kapott bejelentést a rendőrség, hogy Kazáron egy férfi karddal rohangál és fenyegetőzik az utcán. A helyszínen a rendőrök elfogták, majd előállították a gyanúsítottat. A férfi előzőleg erőszakosan kínálgatott itallal egy buszmegállóban várakozó nőt, aki ezt visszautasította. A gyanúsított erre a közeli lakásából kihozott egy bozótvágó kést, azzal a ház előtti postaládába és kerítésbe vágott, közben pedig folyamatosan fenyegette és trágár kifejezésekkel illette a nőt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.