Lecsaptak a kábítószerterjesztőre

Otthonában fogták el H. Dezsőt, akitől jelentős mennyiségű amfetamint, ecstasyt, marihuánát, valamint egy digitális mérleget foglaltak le.

BL
2013. 07. 06. 14:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói és a TEK bevetési egységei csütörtökön este otthonában fogták el H. Dezsőt, akitől jelentős mennyiségű amfetamint, ecstasyt, marihuánát, valamint egy digitális mérleget foglaltak le.

Négy másik, kábítószer birtoklásával gyanúsított személyt még korábban fogtak el a nyomozók, a náluk megtalált illegális szereket, állításuk szerint H. Dezsőtől vásárolták. A BRFK indítványozta H. Dezső előzetes letartóztatását, a többiek szabadlábon vedekezhetnek.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.