Fegyveres bankrablás: hajtóvadászat Debrecenben

Fegyverrel vagy annak látszó tárggyal rabolt ki egy takarékszövetkezetet kedden Debrecenben egy férfi, aki motorral menekült el a helyszínről.

LM
2013. 08. 13. 11:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Vezendi Jánosné rendőr alezredes tájékoztatása szerint a rabló bukósisakot viselt, amikor a Füredi úti takarékszövetkezeti fiókba ment. Ott az alkalmazottaktól pénzt követelt, majd a megszerzett készpénzzel távozott és egy motorral elmenekült. A rendőrség keresi az elkövetőt. A Debrecenből kivezető utakon rendőri ellenőrzésekre kell számítani. A rendőrségi közlemény nem tér ki arra, hogy mennyi pénzt raboltak el.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.