Mihályné Bornemisza Eleonóra azt mondta, egy 71 éves helyi lakos autójával balra nagy ívben kanyarodott, amikor összeüközött egy 21 éves helyi férfi által vezetett motorral. Az MTI úgy tudja, hogy a motoros súlyos sérüléseket szenvedett. A helyszíneléskor derült ki, hogy a motorosnak semmilyen közlekedési eszközre nincs jogosítványa.
Nem volt jogosítványa, baj történt
Motoros és személyautó ütközött össze Baján hétfő délután, a motorosnak nincs jogosítványa – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
2013. 08. 12. 19:55
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!