Három férfi a beléptetéskor elvégzett ellenőrzéskor bukott le, ugyanis a biztonsági őrök kábítószergyanús növényi származékot találtak a ruházatuk átkutatásakor, illetve a csomagjukban. A fesztivál területén négy gyanúsan viselkedő férfit ellenőriztek a rendőrök. Náluk több mint száz kábítószergyanús növényi származékot tartalmazó alufóliás pakettet és cukorkás dobozokba rejtett tablettákat találtak.
A III. kerületi kapitányság munkatársai valamennyiüket elfogták és előállították. A magyar, illetve külföldi férfiakkal szemben kábítószer birtoklásának megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek – tájékoztatott a rendőrség.
Előző este két külföldi férfivel szemben intézkedtek a rendőrök. Egyiküket kábítószer birtoklásának vétségével, a másik férfit kábítószer birtoklása bűntett elkövetésével gyanúsítják a rendőrök. Két napja kilenc külföldivel szemben intézkedtek a rendőrök, akiknél kábítószergyanús anyagot találtak, amikor igazoltatták őket.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!