Baleset miatt akad az M0-s

Baleset miatt félpályás útzár van az M0-s autóúton – közölte a rendőrség.

WA
2013. 09. 26. 12:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Közleményük szerint eddig ismeretlen okból és körülmények között összeütközött egy kisteherautó és egy személygépkocsi csütörtökön kora délután az M0-s autót 70-es kilométerénél, Dunakeszi közelében, a 11-es főút felé vezető oldalon. Egy ember megsérült. A helyszínelést félpályás útzár mellett folytatják.

A sérült mentése és ellátása még tart. A baleset további körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a rendőrség – tették hozzá. Az Állami Autópálya Kezelő Zrt. honlapjának tájékoztatása szerint a helyszínen torlódásra kell számítani.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.