Elválasztó korlátnak ütközött a motoros, meghalt

A helyszínen meghalt egy motoros, aki az elválasztó korlátnak ütközött az M35-ös autópályán hétfőn – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

TK
2013. 09. 16. 14:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Vezendi Jánosné elmondta: az autópályán a 4-es út irányából Hajdúböszörmény felé közlekedő motorkerékpár eddig tisztázatlan körülmények között a belső forgalmi sáv korlátjának ütközött és felborult.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.