Nem élte túl a konyári raktártüzet

Tűzben meghalt egy férfi Konyáron hétfő hajnalban. Egy raktárhelyiség égett le.

KG
2013. 10. 07. 15:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Madai Petra tájékoztatása szerint egy 15×45 méteres, téglafalú, hullámpala tetejű raktár 4×5 méteres helyisége égett a hajnali órákban. A berettyóújfalui tűzoltók lángokat már nem észleltek, csak a tűz oltásának utómunkálatait végezték el. A kiégett épületrészben egy holttestet találtak – közölte a szóvivő.

Plásztán-Kopcsa Kamilla, a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: az első vizsgálatok szerint a 38 éves férfi füstmérgezésben veszítette életét.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.