Újra előzetesben a tescós rabló

A férfi fegyver és robbanóanyag beszerzésére adott megbízást egy ismerősének, tette mindezt házi őrizetben.

WL
2013. 11. 11. 19:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A házi őrizetben lévő S. Péterrel szemben azért indult újabb nyomozás, mert fegyver, lőszer és robbanóanyag beszerzésére adott megbízást egy ismerősének. A megrendelt tárgyakat azonban már nem tudta átvenni, mert a nyomozó hatóság múlt pénteken elfogta, őrizetbe vette, és kezdeményezte előzetes letartóztatását.

A Fővárosi Törvényszék közleménye szerint S. Pétert a Budai Központi Kerületi Bíróság hétfőn harminc napra előzetes letartóztatásba helyezte. A gyanúsított óvadék megállapítására irányuló kérelmét elutasította a bíróság.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.