A segítőkész autós is pórul járt

Baleset miatt lezárták a rendőrök a 47-es számú főutat Debrecen és Mikepércs között.

WA
2013. 12. 09. 18:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Este 6 óra körül egy Mikepércs irányába tartó személygépkocsi eddig ismeretlen okból letért az útról, és fának ütközött. A mögötte haladó személygépkocsi vezetője megállt, hogy segítsen az autósnak, miközben az ő kocsijába hátulról belerohant egy harmadik gépkocsi – ismertette a részleteket Dobó Dénes rendőr hadnagy. A fának ütköző személykocsi vezetőjét a mentők kórházba vitték.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.