Rendőrautó karambolozott – négy sérült

Négyen megsérültek, amikor egy szirénázó rendőrautó és egy személygépkocsi összeütközött péntek este Szegeden.

LM
2013. 12. 13. 21:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség közleménye szerint egy megkülönböztető fény- és hangjelzést használó rendőrautó és egy személyautó ütközött össze Szegeden a Rókusi körút és a Tópart utca kereszteződésében.

A baleset után a mentők két rendőrt és két civilt vittek kórházba. Az első adatok szerint mindannyian könnyebben sérültek meg. A civilek már elhagyhatták a kórházat.

A baleset körülményeit a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság vizsgálja.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.