BKV-busz és autó ütközött Csepelen

Súlyosan megsérült annak a személyautónak a sofőrje, amelyik egy BKV-busszal ütközött össze péntek délután Csepelen – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

NT
2014. 02. 28. 17:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a baleset a II. Rákóczi Ferenc út 277. szám előtt történt, a rendőrségi helyszínelés idejére forgalomkorlátozásra lehet számítani az érintett útszakaszon. A tűzoltók a súlyosan megsérült sofőrt feszítő-vágó berendezés segítségével szabadították ki az autó roncsai közül. A buszon nem sérült meg egyetlen utas sem.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.