Lezárták az M1-est

Halálos baleset történt.

NT
2014. 05. 26. 15:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Onódi Lívia, az Országos Mentőszolgálat regionális orvos-igazgatója az MTI-nek elmondta, hogy egy kisteherautó hátulról belerohant egy kamionba, a jármű vezetője a helyszínen életét vesztette.

A rendőrség tájékoztatása szerint korábban baleset történt a Győr felé vezető oldal 68-as kilométerénél is, ott egy személygépkocsi a belső szalagkorlátnak ütközött. Az autó a belső és a külső sávban is akadályozta a forgalmat, ezért a rendőrök a leállósávra terelték a járműveket.

Léber Gabriella, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta, a korábbi baleset miatt torlódás alakult ki az autópályán, ezt a kisteherautót vezető férfi vélhetően későn észlelte, ezért rohant bele az álló kamionba.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.