Pomázi drogültetvényre csaptak le a rendőrök

Kábítószer előállítására alkalmas növényt, illetve a termesztéshez szükséges eszközöket foglaltak le egy pomázi házban.

VZ
2014. 06. 26. 19:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szentendrei rendőrök szerdán egy bejelentés alapján tartottak házkutatást az ingatlanban, ahol fejlődőfélben lévő, illetve szárított kábítószergyanús növényeket, valamint magokat találtak, s a termesztéshez használt eszközök is előkerültek.

Az elsődleges szakértői vélemény szerint a lefoglalt növény indiai kender és annak származéka, amely kábítószernek minősül – áll a közleményben.

Az ingatlant használó 43 éves pomázi lakost a helyszínen elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ellene kábítószer-birtoklás gyanúja miatt indult eljárás. A férfit őrizetbe vették, és kezdeményezték az előzetes letartóztatását.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.