Fülöp Gergely elmondta, hogy a járőrök éjfél után vettek észre egy nagy sebességgel haladó autót Tiszabecs közelében. A rendőrök a hátsó világítás nélküli gépkocsit Kölcsén próbálták ellenőrizni. A sofőr elvesztette uralmát a jármű felett, és felborulva éppen a határrendészeti kirendeltség kerítésének ütközött.
A gépkocsiban hétezer doboz, mintegy 5,6 millió forint értékű, feltehetően csempészett cigarettát találtak – ismertette az őrnagy.
Az autóban ülő 22 éves kispaládi és 24 éves uszkai férfit kórházba vitték, ellátásuk után a rendőrök átadták őket a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársainak. A közlekedési jogsértések ügyében a Fehérgyarmati Rendőrkapitányság külön eljárást indított.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!