Még a polgármestert is megtámadt az agresszív férfi

A helyi boltosra és a polgármesterre is rátámadt egy őrjöngő férfi Bakson – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.

LR
2014. 08. 05. 8:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Szenti Szabolcs elmondta, hétfőn délben Baks polgármestere hívta a rendőrség segélyhívó számát, és bejelentette, hogy a település Fő utcáján lévő vegyesbolt előtt egy férfi agresszíven viselkedik. A helyszínre érkező járőrök elfogták az ötvenéves férfit. A szemtanúk elmondták, hogy a férfi a járókelőkkel kiabált, megrúgta a bolt tulajdonosát, és összetört egy padot. Az ott lévők hívására érkezett meg a polgármester, aki nyugtatni próbálta falubelijét. A férfi a településvezetőt is megtámadta. A járőrök előállították R. Zoltánt, aki ellen garázdaság vétségének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.