A tájékoztatás szerint elsősorban a teherautókat, kamionokat, autóbuszokat, illetve azok vezetőit ellenőrzik a rendőrök. A rendőrség közleménye szól arról is, hogy a közúti kontroll kiterjed Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a lakott területen belüli útvonalakra, a ki- és bevezető, valamint a gyorsforgalmi útszakaszokra is.
Háromnapos ellenőrzést tartanak Borsodban
Háromnapos ellenőrzést tartanak a rendőrök Borsod-Abaúj-Zemplén megye közútjain, a csütörtökig tartó akció része az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (TISPOL) műveleti csoportja éves tervének – közölte a megyei rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.
2014. 10. 07. 21:01
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!