Halálos vonatgázolás történt Nyékládházánál

A közúton közlekedőket a Mezőcsát felé vezető 3307-es úton, Nyékládháza és Hejőkeresztúr között elterelik.

MA
2015. 04. 08. 16:11
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy vasút-közúti kereszteződésben még tisztázatlan körülmények gázolta el a Miskolc felé tartó tehervonat a férfit.

A helyszínelés miatt a közúton közlekedőket a Mezőcsát felé vezető 3307-es úton, Nyékládháza és Hejőkeresztúr között elterelik, a vonatok pedig késnek.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.