Lángok csaptak fel a keszthelyi hulladéklerakó telepen

Mintegy ezer négyzetméteres területen ég a keszthelyi hulladéklerakó telep.

2015. 05. 17. 11:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Cseresznyés Dániel elmondta: a fenékpusztai településrészen fekvő hulladéklerakó oltását a keszthelyi tűzoltók kezdték meg, de Marcaliból, Pacsáról és Zalaegerszegről is indultak egységek a helyszínre. Az oltást munkagépekkel is próbálják segíteni.

A szóvivő hozzátette: a kiterjedt területen lévő nagy mennyiségű hulladék miatt az oltás valószínűleg hosszabb időt vesz igénybe.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.