Hekkertámadás szakította félbe az iráni állami televízió adását
A vetített műsor helyett váratlanul Ali Hamenei ajatollah képe jelent meg fegyver célkeresztjében.
A vetített műsor helyett váratlanul Ali Hamenei ajatollah képe jelent meg fegyver célkeresztjében.

Ali Hamenei, Irán vallási vezetője ismét világossá tette, hazája soha nem fog kétoldalú tárgyalásokat folytatni az Egyesült Államokkal, ám kész a többoldalú megbeszélésekre.
Nem marad válasz nélkül az, hogy az Egyesült Államok szigorította a szankciókat az iráni olajipar ellen – figyelmeztetett szerdán Teheránban Szajed Ali Hamenei ajatollah, Irán vallási és politikai vezetője.



A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Korábban nem volt elégedett azzal, hogy Magyar Péterék „bátortalanul” nyúlnának az adókhoz.

A Tisza Párt gazdasági konvergenciaprogramnak nevezett, de sokkal inkább ész nélküli sarcolásnak tűnő tervezete az élet szinte minden területén elvonásokat vetít előre.

Ránézésre is kínos. És persze veszélyes.

A kimaradó szakaszon pótlóbuszok szállítják az utasokat.

Hazánk továbbra sem fog migránsokat befogadni.

Megpróbált segíteni, gázsprével fújták le.

A miniszterelnök a hazafelé tartó úton is bejelentkezett.

A házigazda Hollandia és a világbajnoki címvédő csapott össze a csoportelsőségért a mieink ágán.

Egy pillanatnyi ijedtség többe kerülhet, mint egy kis körültekintés.

A miniszterelnök fotókat osztott meg a törökországi látogatásról.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.