De a géppel csak egy másik gép vitatkozhat. Hiába mondtam el, hogy mivel a gép nem tud olyan lenni, mint az ember, ezért az ember lesz olyan, mint a gép, de az ember nem gép. Itt természeti törvények vannak, nem mechanikai.
Hiába mondtam el, hogy…ez, meg az, meg kövér leszel és így a csajok…meg. Nála leginkább a sejtszintű fenyegetettség érzése jött be, de ezzel nagyon csínján kell bánni. Néha mégis tudatosítom benne a baktériumokat és vírusokat, mert a csipek világa mellett ez a másik, amit értelmezni tud – hála vagy nem hála a mai reklámkultúrának.
Aztán meghívtak Tamaráék, és nagyon várták MaXet. Ő már szereli is a gépet.
Egy új programot kellett installálni, ami Tamarának a munkájához kellett.
Az új program pedig egészségügyi felméréshez kapcsolódott.
Az első vizsgálati alanya MaX volt, hisz Ő telepített.
Világosan, objektíven lejöttek a paraméterek: sok zsír, fogyó izomtömeg, krónikus C vitaminhiány, csontritkulás fenyegetettség. Feladat: Több nyers étel, testmozgás.
És a gépet AZONNAL értette!
Az írás itt folytatódik.