„A tollaslabdázás hasonló izmokat mozgat meg, mint amilyenekre kézigránát elhajításakor, késdobáláskor van szükség” – mondta az Izvesztyija című orosz lapnak Alekszandr Scsepeljev ezredes. Hozzátette, hogy a labdafigyelés különösen hasznos a mesterlövészeknek. „A tollaslabda mozgásának követése edzi a szemizmokat, erősíti a keringési rendszert és fejleszti a reakciósebességet” – mondta az ezredes.
Tollassal edzenek a késdobálásra
Tollaslabdaütőkkel egészül ki az orosz arzenál: több tízezret vesz a védelmi minisztérium a katonák gyakorlatoztatása végett.
2011. 11. 14. 21:56
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!