A 46 éves férfi kacsavadászatra indult csónakban, kutyájával, Utah állam egy taván. Egy sekély résznél kilépett a csónakból, miközben fegyvere keresztbe fektetve a járműben maradt, ebével együtt. A hű állat véletlenül úgy lépett rá a sörétes puskára, hogy az elsült és farba találta gazdáját. A férfin szerencsére csípőig érő, és nadrágnak is beillő, gigászi méretű halászcsizma volt, amelynek anyaga elég vastag, így az sokat felfogott a 27 sörét becsapódásának erejéből. A vadász nem szenvedett súlyos sérülést, sebei már gyógyulnak – adta hírül a Yahoo amerikai hírportál.
Kutya lőtt a vadászra
Kutya lőtt vadászt az Egyesült Államokban.
2011. 12. 02. 5:23
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!