Rekordfogás: fél órán át küzdöttek

Élete első tengeri horgászútján rögvest rekordnagyságú tőkehalat fogott egy brit férfi: 25 deka híján 20 kilósat.

WA
2012. 02. 17. 22:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A zsákmányt a La Manche-csatorna vizéből emelte ki félórás hősi küzdelem után. A 31 éves férfi először azt hitte, hogy horga hajóroncsba akadt bele, mert mozdítani sem tudta botját. A csatornából korábban még sohasem fogtak ki ekkora tőkehalat, az eddigi rekord 15 kiló 90 dekás volt, 12 év után múlták felül.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.