Az 55 éves illető a szingapúri repülőtéren bukott le, az énekesmadarak mindegyike külön kis dobozkában volt. Hét elpusztult közülük. A férfival állatokkal való kegyetlen bánásmód miatt négyezer szingapúri dollárt (650 ezer forintot) fizettettek bírságként, és börtönbe csukták két hétre. Szerencséje volt, mert akár egy évet és 10 ezer dolláros bírságot is kaphatott volna. A csempészett madarakból legfeljebb 600 dollárra tehetett volna szert.
A gatyájában csempészte a madarakat
A nadrágjában próbált 24 madarat Szingapúrba csempészni egy malajziai férfi – sikertelenül.
2012. 03. 31. 6:53
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!