A 38 éves férfi Windsorban hordta ki a küldeményeket, amikor egy kandúr rendszeresen beugrott kézikocsija rakterébe. A postás hiába próbálta elkergetni, egy idő után pedig annyira megelégelte a dolgot, hogy ütlegelni kezdte a makacs macskát, majd bedobta egy kertbe.
Az állat pár órával később kimúlt. Az eset éppen egy éve történt, ám a férfi csak a héten kezdte meg letölteni hathavi börtönbüntetését – adta hírül a The Sun című brit lap. A posta már korábban elbocsátotta alkalmazottját.
Börtönbe vonult a macskagyilkos postás
A 38 éves férfi Windsorban hordta ki a küldeményeket, egy éve ütlegelni kezdett egy idegesítő kandúrt, aki elpusztult.
2012. 03. 11. 9:34
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!