Rákos lett a gyík, elmarad az esküvő

Egy 25 éves brit tanítónő mindennél előbbre valónak tartja kis kedvencét, így minden pénzét a gyógyíttatásra költötte.

BL
2012. 03. 24. 10:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A gyík rákbetegségben szenved, kemoterápiás kezelése eddig 3 ezer fontjába – bő 1 millió forintjába – került a menyasszonynak, aki mindennél előbbre valónak tartja kis kedvencét, annyira, hogy a menyasszonyi ruhára és a ceremóniára szánt pénzét is inkább az állatra költötte.

Vőlegénye – a nő szerint – megértő. „Ha szeret az ember valakit, akkor mindenáron segíti. A párom tudja, hogy mennyire imádom a gyíkot” – idézte a nőt a brit Metro újság.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.