A 34 éves nő szakszerűen cselekedett, mivel fogorvos. Anna Mackowiak a neve, és pár nappal azután állított be rendelőjébe volt párja, hogy a 45 esztendős férfi faképnél hagyta őt egy másik nőért.
„Megpróbáltam félretenni az érzelmeimet, de ahogy a székben feküdt, mégis úgy döntöttem, hogy kiszedem az összes fogát a rohadéknak!” – idézte a fogorvosnőt az Austriantimes.at című osztrák hírhonlap.
A férfi akkora adag érzéstelenítőt kapott, hogy elaludt, a nő pedig miután megfosztotta az összes fogától, felkötötte az állát, hogy ne tudja kinyitni a száját, és azt hazudta neki, hogy komplikációk adódtak, és specialistához kell fordulnia.
A férfi érezte ugyan, hogy nem érez semmit a szájában, mármint fogakat, de a nő azt mondta neki, ez csupán az érzéstelenítéstől van. Amikor aztán hazaért, és belenézett a tükörbe, nem akart hinni a szemének. Azóta új barátnője faképnél hagyta, mert képtelen fogatlan férfival élni.
A fogorvosnő ellen eljárás indult szakmai vétség és páciens bizalmával történő visszaélés címén.
Szerelmi bosszú: az összes fogát kihúzta
Szerelmi bosszúból kihúzta volt szeretője összes fogát egy nő Lengyelországban, amiért 3 év börtönt kaphat.
2012. 05. 03. 5:15
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!