A 24 éves nő Sydney közelében a parton sétálva bukkant a homokban az aranyrúdra, majd becsületes megtalálóként leadta a rendőrségen. Mivel jogos tulajdonosa eddig nem jelentkezett, a nő megtarthatja a kincset. Az aranyrúdnak van sorozatszáma, de a nyomozók hiába kutattak az eredeti birtokos után. A hatóságoknál többen is jelentkeztek, hogy ellopták vagy elrabolták tőlük a rudat, de kiderült, hogy egyiküknek sem volt köze a megtalált példányhoz, amely valószínűleg Ausztrálián kívülről származik.
Megtarthatja az aranyrudat a szerencsés megtaláló
Mintegy 15 ezer eurót (több mint 4,2 millió forintot) érő aranyrúd tulajdonosává vált egy ausztrál nő, aki az értékes kincsre a tengerparton talált rá fél éve.
2012. 09. 12. 21:02
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!