Háromszor is betört a szüleihez

Egy hónap alatt háromszor is betört szülei luxusvillájába egy 19 éves brit nő, jóllehet azok lakást vettek számára, és két gyermekének is gondját viselik.

kn
2013. 03. 24. 15:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy hónap alatt háromszor is betört szülei luxusvillájába egy 19 éves brit nő, jóllehet azok lakást vettek számára, és két gyermekének is gondját viselik. A szülőszomorító lány, Jennice Lynch a bíróság megítélése szerint dacból követte el tetteit, ezért nem csukatta rács mögé, hanem elengedte felfüggesztett börtönbüntetéssel – a vádlott 45 éves anyja, Ruth Lynch és 46 esztendős apja, John nem kis bánatára.

A fiatal nő mindig akkor hatolt be szülei házába, amikor azok nem voltak otthon, a lopott értékek között volt gyémánttal ékesített karperec és aranyóra is. A Lynch házaspárnak összesen öt lánya van, és a másik néggyel soha nem volt semmi baj. Jennice-t végső elkeseredésükben jelentették fel szülei, előtte pszichológusokkal próbálták észre téríteni, ám hiába.

A bíró mindenesetre megtiltotta a család fekete bárányának, hogy a következő egy évben 200 méternél közelebb merészkedjen szülei házához – adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.