Combon szúrta magát, miközben vaddisznó elől menekült

Combon szúrta magát egy férfi Veszprém megyében, miközben vaddisznó elől menekült.

kn
2013. 04. 08. 9:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Combon szúrta magát egy férfi Veszprém megyében, miközben vaddisznó elől menekült – tájékoztatta az MTI-t a mentőszolgálat megyei mentésvezetője vasárnap.

Novák Judit elmondta: riasztást kaptak vasárnap, hogy Uzsa közelében az erdőben késsel véletlenül combon szúrta magát egy férfi. A mentőknek azt mondta, hogy egy vaddisznó elől menekült, amikor megszúrta magát. A kés 3-4 centiméter mélyen hatolt a férfi combjába, a súlyos sérülés miatt a sérültet mentőhelikopterrel szállították az ajkai kórházba.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.