Nagytestű kutyákkal birkózott Putyin

Az orosz elnöki sajtószolgálat által március végén készített fotók alapján nem csak az derül ki, hogy tőlünk keletebbre is késik a tavasz, de az is hogy az orosz elnök nagy kutyabarát.

tt
2013. 04. 11. 6:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A RIA Novosztyi hírügynökség által közzétett fotók tanúsága szerint az elnök elsősorban nem a zsebben hordható kiskutyákat preferálja. A fotókon Yumával, egy akita inuval és Buffyval, egy bolgár pásztorkutyával játszik a Moszkva melletti, Novo Ogarjovó-i vidéki rezidencián március végén.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.