Hitzfeld: A Bundesliga újra nyitott

Ottmar Hitzfeld, a Bayern München korábbi vezetőedzője úgy látja, a bajorok vasárnap esti veresége után újra nyílttá vált a bajnokság.

FFT
2011. 11. 28. 21:28
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Úgy tűnt, egyeduralmú lesz a Bayern, most azonban már megjósolhatatlan a végkimenetel” – mondta Hitzfeld. A svájci szövetségi kapitány várakozásai szerint a müncheniek és a Borussia Dortmund között dől el a bajnoki cím sorsa, a Borussia Mönchengladbach csak csekély esélyekkel pályázik a salátástálra.

A Bayern sorozatban második veresége még Hitzfeldet is meglepte, szerinte Bastian Schweinsteiger hiányát nyögi a csapat, ugyanakkor megvédte Jupp Heynckest: „Időre van szükség, hogy megtalálja a megfelelő megoldást.”

Babak Rafati öngyilkossági kísérletével kapcsolatban is véleményt alkotott: „Az edző egy sikertelenség után a csapattal együtt feldolgozza azt, a játékvezetőnek nincs senkije.”

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.