Amauri elhagyja a Juvét

A csatár a szezon végéig a Fiorentinában játszik majd kölcsönben.

FFT
2012. 01. 24. 19:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 31 éves Amauri egy mecsen sem lépett pályára csapatában a 2011/12-es idényben, s nem is szerepel Antonio Conte jövőbeli terveiben.

A Fiorentina pedig mindenképpen szeretett volna támadót igazolni, miután a Genoának eladtál Alberto Gilardinót. A csatár szerződtetésével így mindhárom fél jól jár, főleg, hogy Amauri szerződése a nyáron le is jár a Juventusszal.

Amauri 2008-ben csatlakozott a Juventushoz, s 71 meccsen csak 17 gólt rúgott.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.