Inzaghi képtelen elhagyni a Milant

Amíg nincs meg a háromszázadik mérkőzése a Milanban, addig nem hagyja el a rossonerit Filippo Inzaghi a kétszeres BL-győztes, világbajnok csatár.

FFT
2012. 01. 31. 17:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem, nem és nem. Hiába a Lazio és az Atalanta érdeklődése, a Siena keddi ajánlata, a harmincnyolc éves Filippo Inzaghi nem hagyja el a Milant. Jóllehet csak négyszer szerepelt a most futó Serie A-idényben, az örök lesipuskás csatár nem tud csak úgy eligazolni, hogy előtte el kell köszönnie a szurkolóktól. A Milan Channelnek adott interjúban Inzaghi megjegyezte, képtelen két óra alatt mindent elrendezni, méltó módon elköszönni a drukkerektől 12 Milánóban töltött év után.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.