A Spurs 51 éve először szállhat harcba a bajnoki címért, s a menedzsere szerint ehhez minden játékosra szüksége lesz. A héten Denny Rose és Heurelho Gomes is kérte kölcsönadását, de Redknapp egyiküket sem engedte el, mondván ha sérülés történik, akkor azonnal be kell tudniuk szállni.
„Az FA-kupa sokaknak nem lesz elég motiváló, de mit csináljak, a jó bajnoki szerepléshez nagy keretre van szükségem„ – mondta Redknapp, aki valószínűleg igencsak megbontja alapfelállását a Cheltenham elleni harmadik fordulóban.
„A múlt héten még négy játékosom volt középre, ma mára csak kettő van, ennyi minden történhet egy hét alatt – folytatta Redknapp. – Danny Rose is megkeresett, hogy szívesen elmenne kölcsönbe, de nem engedhetem el, mert ha Benoit Assou-Ekotto megsérül, neki kell pótolnia.”
„Gomes is szeretne menni, de őt sem tudom elengedni, mert szükségünk van három kapusra – tette hozzá Redknapp. –Nehéz dolog elérni, hogy az is elégedett legyen, aki nem játszik. De ettől még ők is értékes játékosok. Senkit sem engedhetünk kel, egy-két poszton különösen kevesen vagyunk.”