A Real Madrid vallecasi fellépését alighanem a legtöbben egy legyintéssel elintéznék, pedig ha valahol, hát akkor a Rayo otthonában pontokat veszíthet José Mourinho csapata: az újonc az egész héten nagyon készült a meccsre, ellenben a „királyi gárda” lendületét valamelyest visszavetheti a hétközi moszkvai BL-meccs.
A történelem azt mutatja, hogy a Real Madridnak sosem volt könnyű dolga a Rayo Vallecano vendégeként, a két csapat utoljára 2002. novemberében találkozott, és akkor csak Luis Figo 93. percben szerzett találatával tudtak 3–2-re nyerni a vendégek.
Talán ettől is nehezebb dolga lesz este a Barcelonának, amely az Atlético Madrid otthonába látogat, nem túl jó előjelekkel: mióta Diego Simeone átvette a madridiak irányítását, a csapat még nem szenvedett vereséget, egyértelműen stabilizálta védekezését és játékban is egyre meggyőzőbb. Ezzel szemben a Barcelona nem brillírozik idegenben, ráadásul a Guardiola-érában a katalánok kétszer is kikaptak Vicente Calderónban.
A két csapat között jelenleg tíz pont a különbség a tabellán, a spanyolok szerint a mostani forduló lesz az, ami után majd még tisztábban lehet látni.
16:00 Rayo Vallecano–Real Madrid
21:30 Atlético Madrid–Barcelona
Madridban marad a Real, mumusához látogat a Barca
A spanyol bajnokság 25. fordulójában mindkét csapat nehéz meccsre számíthat, a listavezető Real Madrid városi rangadót játszik a Rayo Vallecano ellen, a Barcelona pedig a pazar formában lévő Atlético Madrid otthonába látogat.
2012. 02. 26. 10:49
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!