Zalaegerszegen hamarosan aláírnak a titkos befektetővel

Szerdáig aláírják a szerződést az új befektetővel, ezzel megmenekülhet a labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE FC.

FFT-MTI
2012. 02. 21. 11:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nagy Ferenc, a súlyos pénzügyi gondokkal küzdő, 92 éves egyesület tulajdonosa a múlt héten jelentette be, hogy sikerült támogatót találnia, de a szerződés aláírásáig hétpecsétes titokként kezeli a megmentő nevét.

A sportvezető korábbi állítása szerint az anyagi problémák tavaly novemberben kezdődtek, a ZTE azóta nem tud bért fizetni a klubnál dolgozóknak, beleértve a játékosokat és a szakmai stábot egyaránt.

Az új szponzor mellett az átigazolási időszak hajrájában játékoseladásból is igyekszik bevételre szert tenni a klub. Meyét a Debrecen, Kambert a Győr, Varga Róbertet a Kecskemét vásárolta meg.

Az érkezési oldalon eddig csak a szlovén első osztályú Lendva csapatától visszatért két saját nevelésű játékos, Polareczki Roland és Kocsis Adrián szerepel. Előbbivel 2015-ig, utóbbival 2016-ig kötöttek szerződést. Az átigazolási szezon utolsó napján is várható mozgás a ZTE keretében, az elnök szerint három-négy labdarúgó érkezhet.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.