Wenger: Büszkék lehetünk magunkra

Elmaradt a csoda Londonban, az AC Milan megtudta őrizni 4–0-s előnyét, bár szoros volt a végjáték, továbbjutott az olasz csapat a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe az Arsenal ellen.

FFT
2012. 03. 07. 6:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Mondtam a játékosaimnak a lefújás után, büszkék lehetnek magukra. Megmutattuk mennyire bátrak vagyunk, együtt harcoltunk a csodáért. Végül megfizettünk az odavágón mutatott gyenge teljesítményünkért” – összegzett Arséne Wenger, az Arsenal menedzsere.

„Három támadóval játszottunk. Már az első szögletnél mattoltak bennünket, ezt követően pedig számtalan hibát követtünk el. Túl mélyen visszahúzódtunk az első félidőben. A második játékrészben jobbak voltunk, jobban tudtuk érvényesíteni a taktikánkat. Kár, hogy ennyire kikaptunk, persze elértük a célunkat: továbbjutottunk a következő körbe” – elemzett Massimiliano Allegri, a Milan vezetőedzője.

A Milan hátvédje, Philippe Méxes szerint azonban nincs ok az ünneplésre: „Semmi okunk az örömre, ilyen többet nem történhet meg. Az első félidő ijesztő volt, a másodikban aztán egyre jobban belejöttünk.”

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.