Péntektől sztárcsapatok futballoznak Felcsúton

Pénteken két mérkőzéssel megkezdődik az idei Puskás-Suzuki Kupa.

FFT-MTI
2012. 04. 05. 12:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 17 éven aluli csapatok számára, immár ötödik alkalommal kiírt eseményen a Honvéd mellett a házigazda Puskás Akadémia képviseli a hazai színeket, a hatcsapatos mezőny pedig a 2008-ban győztes Real Madriddal, valamint a Panathinaikosszal, a bukaresti Hagi Academiával és az Austria Wiennel egészül ki.

A péntektől vasárnapig tartó csoportküzdelmekben minden nap két-két meccsre kerül sor Felcsúton, és múlt csütörtökön kiderült: a húsvéthétfői helyosztókat is az Akadémia sportcentrumában rendezik meg!

A tornán a legmagasabban jegyzett magyar játékvezetők fújják a sípot, így például a bronzmeccset Kassai Viktor, a döntőt pedig Vad II István vezeti majd.

Az ötödik helyért sorra kerülő találkozót, illetve a bronzmeccset és a finálét a Sport Tv közvetíti, míg a többi találkozóról a Puskás Akadémia honlapján lesz élő közvetítés.

A torna programja:

április 6., péntek:

A csoport: Puskás Akadémia-Panathinaikosz (görög) 14 ó

B csoport: Budapest Honvéd-Hagi Academia (román), 16 ó

április 7., szombat:

B csoport: Budapest Honvéd-Austria Wien (osztrák), 14 ó

A csoport: Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol), 16 ó

április 8., vasárnap:

A csoport: Panathinaikosz-Real Madrid, 14 ó

B csoport: Hagi Academia-Austria Wien, Felcsút 16 ó

április 9., hétfő:

5. helyért, 13 ó

3. helyért, 15 ó

döntő, 17 ó

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.