„A Vasas elsődleges célja a bennmaradás, így a 15. helyen álló csapat keretét korábban már felkészítő Marijan Vlakot kérjük fel vezetőedzőnek” – olvasható a vasas sc közleményében.
Holnap Tóth András pályaedző tartja meg az edzést, Marian Vlak csütörtökön csatlakozik az együtteshez.
A Vasas ezúton is köszöni Urbán Flórián munkáját és azt, hogy az elmúlt hónapokban a nehéz körülmények ellenére kitartott a csapat mellett.
Angyalföldön harmadszor cseréltek vezetőedzőt a most zajló bajnokságban: az idénynek még Komjáti Andrással vágott neki a Vasas, augusztus közepén érkezett Vlak, januárban Urbán Flórián, most pedig újra Vlak.
fotó: vasassc.hu
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!