Kondás Elemér (DVSC): – Nagyon jó érzés megnyerni egy kupát. Jól kezdtük a mérkőzést, több helyzetünk is volt, de az MTK-nak is volt két ígéretes szituációja, az egyiket be is lőtte. átránnyal mentünk a szünetre, így váltani kellett, bár egyébként is be volt tervezve, hogy friss embereket hozunk be. A második félidőben elég hamar sikerült megfordítani az állást, utána történt egy butaság, ami miatt megfogyatkoztunk, és ezt az MTK rögtön ki is használta. Onnantól azt játszották, amire számítottunk is, létszámfölényben eldugták a labdát, sokszor megjáratták, benne volt, hogy gólt kapunk, de az ellentámadásaink is kellő veszélyt hordoztak. Amikor a végén megkaptuk a gólt, és utána gyorsan tudtunk rá válaszolni, akkor éreztem, hogy meglehet újra a kupa. A srácok nagyon nagyot küzdöttek, a tizenegyeseknél már az idegek harca folyt. Igazi kupamérkőzés alakult ki. Jól játszott az MTK, gratulálok neki, ahhoz is, hogy gyakorlatilag feljutott az élvonalba. Nagy örömmel vesszük, hogy a következő idényben a bajnokságban is találkozhatunk.
Garami József (MTK): – Az első félidőben kicsit megilletődötten játszottunk és ez meglátszott mindenen, a védekezésben, a támadásvezetésben, majd volt két-három szituáció, amelyet azonban elkapkodtunk. Sikerült vezetést szereznünk a szünet előtt, ami jót tett a csapatnak, de a második félidőben a Debrecen hozta azt, amit egész évben, átvette a vezetést, majd gólváltások történtek. Úgy gondolom, a 3-3-as eredmény igazságosnak mondható, annak ellenére, hogy pár perc volt hátra, amikor egyenlített a Debrecen. Jó mérkőzést játszottunk, ennyire voltunk képesek. Az akarattal hozzáállással, helyenként a játékkal is elégedett voltam. A Debrecennek gratulálok és sok sikert kívánok neki a bajnokságban.
Edzői reakciók a drámai kupadöntő után
Drámai küzdelem után a Debrecen tizenegyesrúgásokkal nyerte meg a Magyar Kupa fináléját. A találkozó után a két szakember értékelt.
2012. 05. 02. 9:02
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!