Egervári már két edzést levezényelt

A csehek elleni idegenbeli és az írek elleni hazai mérkőzések előtt álló magyar labdarúgó-válogatott hétfőn kezdi meg felkészülését a soros feladatokra, de egy-egy edzést már csütörtökön és pénteken is tartott Telkiben a szövetségi kapitány.

FFT
2012. 05. 25. 12:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egervári Sándor azokat a játékosokat hívta meg a kétnapos összetartásra, akik klubcsapatukkal már hetekkel ezelőtt befejezték a szezont.

„Nem lett volna szerencsés, ha a jövő heti edzőtáborozásra többen kéthetes szabadság után érkeznek, ezért döntöttünk úgy, hogy néhány labdarúgónak kétnapos összetartást rendezünk. Az elsődleges cél a formában tartás volt, a futballistáknak ugyanis a hosszabb szabadság után jövő héten nehezebb lett volna felvenniük a kívánt ritmust az edzéseken” – mondta az mlsz.hu-nak Egervári.

A péntek délelőtti edzést követően a szövetségi kapitány és segítője, Csábi József autóba ülnek, és elutaznak Pulába, hogy a horvát-észt felkészülési mérkőzésen megnézzék a vb-selejtezőben rivális vendégeket. A találkozóról Grazba autóznak, ahol szombaton a cseh válogatott játszik felkészülési mérkőzést az augusztusi ellenféllel, az izraeli együttessel.

Csehországgal jövő pénteken, Írországgal pedig három nappal később csap össze a magyar labdarúgó-válogatott, míg az izraeliek elleni meccsre augusztus 15-én kerül sor.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.